SOOVID TÖÖTUBA MEIE STUUDIOS?

Tule veeda üks kvaliteetne õhtu meiega! Pane kokku kuni kümne-pealine punt ägedaid inimesi ning võtke ette suund Tartu südalinna Rüütli tänavale! Meie teeme kõik ülejäänud ise ära, et teil tuleks üks kvaliteetne tüdrukute õhtu, sünnipäev või lihtsalt tore koosviibimine.

Töötoa hind on fikseeritud 350.- sõltumata inimeste arvust (maksimaalne inimeste arv on 10 ehk 35.- eur/ inimene). Meie kogemus näitab, et päris viimase hetkeni ei ole täpne inimeste arv teada, seega võtame selle pinge teilt maha ja pakume fikseeritud hinna. Kui on erisoove või mõtteid, saame kõike läbi arutada.

Hinnas sisaldub:

  • kehakoorija valmistamise töötuba ning tooraine, mille tulemusel saate enda lõhna- ja värvi eelistustele sobiva kehakoorija valmistada.
  •  disainime teie nimelised kleebised toodetele (näiteks "Kristi babyshower")
  • kestvus kuni kolm tundi, millest kehakoorija töötuba kestab 1,5h, ülejäänud aja saate sisustada vastavalt oma soovile - seltskonnamänge mängides, lihtsalt aega nautides.
  • ruumid kaunistame vastavalt teie ürituse sisule (näiteks sünnipäeva puhul saame seada üles vaniku "happy birthday" jne)
Õhupallikaare ülesseadmine maksab eraldi 25 EUR, saate valida enda soovitud värvid.

Arvestame teie erisoovidega vastavalt võimalustele.

Registreerimiseks kirjuta oma kuupäeva soov info@bykristels.ee ja saadame teile tellimuse kinnituseks ülejäänud info ning registreerimislehe ja ettemaksuarve. Võtame teiega esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 24h jooksul ühendust.

Kiirete küsimuste korral helista +372 56 600 362.

Müügitingimused:

1. byKristelS OÜ-l on õigus ettemaksu mitte tagasi maksta vähem kui 48h tühistatud tellimustele.

2. Kõik lisategevused, kaasa võetud söögid ja joogid tuleb eelnevalt kokku leppida, et saaksime teie tegevustega arvestada. 

3. Koduloomade kaasa võtmine on kahjuks keelatud hügieeninõuete tõttu.

4. Üritusele võivad tulla ainult registreeritud inimesed, sõpru-kaaslasi-lapsi lisaks kaasa võtta ei ole lubatud, kui nii ei ole eelnevalt kokku lepitud. 

5. Töötoa ning lisaks soovitud teenuste eest peab olema tehtud ülekanne arvel esitatud kuupäevaks (mitte hiljem kui 24h enne ürituse algust).


KUIDAS TULLA?

Asume Tartu vanalinnas Rüütli 23 kolmandal korrusel (ruum 307). Kui oled jõudnud maja ette, helista +372 56600362 ja avame sulle ukse (fonolukk ei tööta).


Läbi müüdud
KUTSU MEID OMA ÜRITUSELE! Oleme läbi viinud mitmeid toaparfüümide kui ka kehakoorijate töötubasid nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Suudame töötuba korraldada ka suurtel üritustel - suurim on olnud lausa 350 inimesega üritus. Kui mõtled, mida põnevat oma külalistele või kolleegidele järgmisel üritusel pakkuda, siis kirjuta meile! Teeme vastavalt teie soovidele hinnapakkumise.

Hinnas sisaldub:
  • kehakoorija või toaparfüümi valmistamise töötuba ning tooraine, mille tulemusel saate enda lõhna- ja värvi eelistustele sobiva toote valmistada
  • üldine teooria valmistatud toote kohta - millised toorained oleme valinud ja miks
  • soovi korral saame aidata ruumi kaunistamisega sõltuvalt teie üritusest. Näiteks üles seada õhupallikaare, õnnitlustekstid jms. Saame toote sildid kujundada vastavalt teie soovile, näiteks firma nimega.

Registreerimiseks kirjuta oma kuupäeva soov info@bykristels.ee ja saadame teile tellimuse kinnituseks ülejäänud info ning registreerimislehe ja ettemaksuarve.

Võtame teiega esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 24h jooksul ühendust.
 
Kiirete küsimuste korral helista +372 56 600 362.Sorteeri:
Otsing:
Vaata kaarti
Vajuta "Näita kaarti", et nõustuda Google'i privaatsuspoliitikaga ning näha kaarti.