Sorteeri:
Otsing:
Tule veeda üks kvaliteetne õhtu meie stuudios!

Pane kokku kuni kümne-pealine punt ägedaid inimesi ning võtke ette suund Tartu südalinna Rüütli tänavale! Meie teeme kõik ülejäänud ise ära, et teil tuleks üks tore firmapidu, tüdrukute õhtu, sünnipäev või lihtsalt tore kogunemine.

Töötoa hind on fikseeritud 350.- sõltumata inimeste arvust (maksimaalne inimeste arv on 10 e 35.- eur/ inimene). 
Meie kogemus näitab, et päris viimase hetkeni ei ole täpne inimeste arv teada, seega võtame selle pinge teilt maha ja pakume fikseeritud hinna. Kui on erisoove või mõtteid, saame kõike läbi arutada.

Hinnas sisaldub:
  • kehakoorija valmistamise töötuba ning tooraine, mille tulemusel saate enda lõhna- ja värvieelistustele sobiva kehakoorija valmistada.
  • ruum kaunistatakse vastavalt teie ürituse teemale - õhupallikaar, teile disainitud kleebised toodetele jms.
  • võimalus kuulata oma muusikat (Spotify, Youtube, raadio vms)
  • kestvus kuni kolm tundi, millest kehakoorija töötuba kestab 1,5h, ülejäänud aja saate sisustada vastavalt oma soovile - seltskonnamänge mängides, lihtsalt aega nautides. Arvestame teie erisoovidega vastavalt võimalustele.

Registreerimiseks kirjuta oma kuupäeva soov info@bykristels.ee ja saadame teile tellimuse kinnituseks ülejäänud info ning registreerimislehe ja ettemaksuarve.

Võtame teiega esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 24h jooksul ühendust.
 
Kiirete küsimuste korral helista +372 56 600 362.

Müügitingimused:

1. byKristelS OÜ-l on õigus ettemaksu mitte tagasi maksta vähem kui 48h tühistatud tellimustele.

2. Kõik lisategevused, kaasa võetud söögid ja joogid tuleb eelnevalt kokku leppida, et saaksime teie tegevustega arvestada.

3. Koduloomade kaasa võtmine on kahjuks keelatud hügieeninõuete tõttu.

4. Üritusele võivad tulla ainult registreeritud inimesed, sõpru-kaaslasi-lapsi lisaks kaasa võtta ei ole lubatud, kui nii ei ole eelnevalt kokku lepitud.

5. Töötoa ning lisaks soovitud teenuste eest peab olema tehtud ülekanne arvel esitatud kuupäevaks (mitte hiljem kui 24h enne üritsue algust).

MEID SAAB TELLIDA KA OMA ÜRITUSELE!

Kui soovite meid oma üritusele kutsuda töötuba läbi viima, siis saame teha teile eraldi pakkumise vastavalt inimeste arvule, lokatsiooni kaugusele, tooraine kulule jne. Selleks tuleb teha eraldi päring info@bykristels.ee.

Rekvisiidid:

byKristelS OÜ
EE912200221076581659 SWED

KUIDAS TULLA?

Asume Tartu vanalinnas Rüütli 23 kolmandal korrusel (ruum 307). Kui oled jõudnud maja ette, helista +372 56600362 ja avame sulle ukse (fonolukk ei tööta).


Muul ajal oleme avatud:


Iga N kell 17.00-19.00, muul ajal kokkuleppel. 


Läbi müüdud
Vaata kaarti
Vajuta "Näita kaarti", et nõustuda Google'i privaatsuspoliitikaga ning näha kaarti.