Aphrodite

Lisa ostukorvi
INCI: Butyrospermum Parkii Butter, Mangifera Indica Seed Butter, Cocos Nucifera Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Euphorbia Cerifera Cera, Mica (CI 77891, CI 77491, CI 77742), Parfum (citral, citronellol,  limonene, linalool)

200ML e 100g (netokaal)
30ML e 15g (netokaal)

Lõhna kirjeldus: jumalik roheline tee

Lõhnaained on sertifitseeritud IFRA (Rahvusvahelise Lõhnaainete Uuringute Assotsiatsioon) ning REACH (kemikaalide registreerimine, hindamine, autoriseerimine ja piiramine) poolt ja on inimestele, loomadele ning keskkonnale ohutud. IFRA standard tagab, et kõik lõhnaained, mida kasutatakse, on läbinud teaduslikud uuringud ning nende kasutamine vastavalt ettekirjutustele on ohutu.

Parima tulemuse saamiseks kasuta koheselt pärast dušši või vanni!

NB! Katseta enne kehale määrimist nahal, kui hästi toode nahka imendub, et ei kasutaks korraks toodet liiga palju ja et hiljem ei määriks tootega riideid või voodipesu. Kehavõid ei sisalda vett ning on seetõttu väga toitvad.

SÄILITAMINE
Kehavõide konsistents muutub vastavalt temperatuurile. Soojemas keskkonnas kehavõi pehmeneb. Kuigi kehavõi võib seetõttu kaotada oma kaubandusliku välimuse, siis toote niisutavad omadused jäävad ikkagi samaks. Külmkapis läheb või kõvaks, seetõttu on soovituslik säilitada toatemperatuuril (ca 21-22 °C juures).

Kehavõi säilivusaeg on ca 6-8 kuud.

Kehavõid valmivad käsitööna ning saate alati värskelt valmistatud toote. Tarneaeg on 3-5 tööpäeva.

ALLERGEENID
Kehavõid sisaldavad pähklitest saadud koostisosi. Allergiliste reaktsioonide vältimiseks testige toodet väikses koguses nahal. Palun tutvuge enne ostu sooritamist ka koostisosadega.
* Citral, citronellol, limonene, linalool


NB! Tooted näevad küll apetiitsed välja, kuid pole mõeldud söömiseks.