UUS! LET'S START OVER

Lisa ostukorvi
See lõhn viib sind värskesse metsa matkama, lõket tegema ja vahukomme küpsetama. Täpselt selline rahulikkus, värskus ja uus algus kumab nende lõhnanootidega. Tunda on bergamonti, kookost, apelsiniõisi, röstitud vahukokmme, valget mändi, seedripuud ja pehmet vaniljet. Seda lõhna lihtsalt peab proovima!

KASUTAMINE
Ava pudel, eemaldades plastikust tropp pudeli avalt, keerake metallist kork tagasi peale ning aseta algselt kaks-kolm pulka parfüümipudelisse. Õli imendub pulkadesse paar tundi ning tugevama lõhna saavutamiseks lisage pulki juurde. Värskendamiseks soovitame pulgad paari nädala tagant ringi keerata. Vältige õlisegu silma ning nahale sattumist.

Maht: 100ml

TÄITEPUDEL:
Täitepude sisaldab 100ml toaparfüümi ning kaasa tuleb 4 pulka.


KASUTAMINE
Ava kork ning vala ettevaatlikult kogu pudeli sisu toaparfüümi anumasse ning lisa uued pulgad. Valamise ajal soovitame parfüümi anuma alla panna salvrätiku, et õli ei satuks pindadele. Õli võib pindasid rikkuda.

INCI: Isopropylidene Glycerol, Benzyl Alcohol, Benzyl salicylate, Orange Oil; Aldehyde C-16; Linalool; beta-Caryophyllene; Eugenol; Cinnamic aldehyde; Eucalyptus oil; Heliotropine crystals; Coumarin crystals; Amyl cinnamic aldehyde; Vertenex; Iso E Super